Pozycjonowanie stron internetowych

Jako wszechstronna agencja interaktywna od lat zajmujemy się m.in. skutecznym pozycjonowaniem stron internetowych. Prowadzimy wszechstronne działania na rzecz zwiększenia widoczności witryny w internecie. Działamy systematycznie, nie tylko zdobywając najwyższe pozycje w wyszukiwarkach, ale również skutecznie utrzymując miejsca w czołówce.

Pozycjonowanie stron on-site i off-site

Osiągnięcie pożądanych rezultatów wymaga skoordynowanych działań on-site i off-site. Pozycjonowanie stron Warszawa, aby było skuteczne, powinno być prowadzone wielotorowo. Tego samego wymaga efektywna praca lokalna w innych miejscowościach oraz pozycjonowanie globalne. W ramach działań na stronie wykonujemy takie czynności, jak m.in.:
  • kompresja plików graficznych, wideo i głosowych
  • optymalizacja wczytywania strony
  • modyfikacja kodów
  • zadbanie o estetykę strony
  • dobór fraz kluczowych i umieszczenie ich na stronie z odpowiednią częstotliwością
W ramach działań off-site stosujemy przede wszystkim skuteczny link-building. Dbamy o popularność strony w internecie, zamieszczając linki do Twojej strony w zaufanych i cenionych przez Google miejscach. Wykorzystujemy teksty sponsorowane, popularne blogi, cenione portale branżowe, fora internetowe, media społecznościowe i wiele więcej.

Skuteczne pozycjonowanie stron:

pozycjonowanie stron internetowych

Systematyczne działania

Nie nastawiamy się na szybki i krótkotrwały efekt. Celem pozycjonowania stron internetowych w naszym wykonaniu jest stałe utrzymanie wysokiej pozycji w wyszukiwaniach. Systematyczność i rzetelność pracy umożliwiają nam osiągnięcie tego celu.

Kompleksowa usługa

Pozycjonowanie stron Warszawa, Lublin czy też w innych miastach wykonujemy od A do Z. Zaopiekujemy się Twoją witryną pod kątem technicznym, estetycznym i tekstowym. Wierzymy, że kompleksowe i profesjonalne podejście gwarantuje sukces.
skuteczne pozycjonowanie
raporty dotyczące pozycji

Monitoring efektów

Regularnie sprawdzamy efekty naszej pracy, wykorzystując do tego zaawansowane narzędzia. Analizujemy wpływ naszych działań na miejsce w wyszukiwaniach, jak również na zmianę liczby wejść na stronę. W razie potrzeby odpowiednio modyfikujemy działania.