Audyt SEO

W naszej pracy kładziemy nacisk na przygotowanie szczegółowej strategii działania. Aby przygotować ją zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta, na samym początku musimy określić, jakie są nasze cele oraz z jakiego miejsca startujemy. Dlatego też wykonujemy audyt SEO, dzięki któremu otrzymujemy odpowiedzi na najważniejsze pytania.  

Najważniejsze cele audytu SEO:

  • określenie priorytetów w działaniach pozycjonerskich
  • określenie głównych celów kampanii
  • dobór odpowiednich fraz kluczowych
pozycjonowanie map

Jeśli posiadasz stronę na lokalny rynek Warszawy lub Lublina to przeprowadzenie audytu SEO będzie mniej kosztować niż jeżeli to mała być stroną lub sklep na całą Polskę. Audyt SEO poprzedza wszystkie kolejne czynności wykonywane przez nas w ramach pozycjonowania stron internetowych. Są to działania wieloaspektowe i kilkuetapowe. Optymalizacja SEO obejmuje przede wszystkim sprawdzenie takich kwestii, jak:

  • sytuacja strony pod kątem technicznym
  • wyniki w wyszukiwaniach na popularne frazy
  • wyniki w wyszukiwaniach na frazy szczegółowe
  • popularność strony w internecie
  • przewagi i straty wobec konkurencji
  • sytuacja w branży

Jak wykonujemy audyt SEO?

Szczegółowo: Zwracamy uwagę na detale, ponieważ często to one decydują o sukcesie w internecie. Sprawdzamy wyniki wyszukiwań strony na najbardziej popularne oraz na te zdecydowanie rzadziej używane frazy.
Szybko: Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza naszych specjalistów sprawiają, że działamy szybko i sprawnie. Jednocześnie gwarantujemy maksymalną rzetelność naszych działań, niezbędną dla skuteczności audytu.
Wieloaspektowo: Przydatny audyt SEO to taki, który jest prowadzony na wielu płaszczyznach. Sprawdzamy m.in.: stronę internetową Klienta, skuteczność aktualnie prowadzonych działań off-site oraz sytuację rynkową w branży.
Profesjonalizm przede wszystkim: Wykonując dowolną czynność z obszaru audytu SEO czy też właściwego pozycjonowania, stawiamy na pełen profesjonalizm. Wszystko co robimy, opiera się na wytycznych Google oraz działaniu algorytmów, które są nieustannie aktualizowane. Nasi eksperci śledzą wszelkie doniesienia w tej dziedzinie i w ten sposób uzupełniają swoją wiedzę, nabytą na drodze wielu szkoleń oraz wieloletniego doświadczenia.

Dlaczego my?

audyt seo i sxo

Wieloletnie doświadczenie

Działamy na rynku lokalnym w stolicy Warszawa od wielu lat, nieustannie nabierając doświadczenia oraz pogłębiając swoją wiedzę. Dzięki temu opracowaliśmy skuteczną strategię przeprowadzania optymalizacji stron internetowych, która gwarantuje rzetelność analizy przy jednoczesnym krótkim czasie realizacji zadania.

Znajomość rynku

Od lat współpracujemy z licznymi firmami działającymi na różnych rynkach, nie tylko w Warszawie. Pozwoliło nam to doskonale poznać specyfikę większości branż. Niewątpliwie jest to nie lada ułatwienie podczas prowadzenia audytu SEO, którego istotnym punktem jest analiza branży.

pozycjonowanie lokalne
pozycjonowanie seo warszawa

Dostęp do najlepszych narzędzi

Korzystamy z własnej wiedzy i doświadczenia, ale również z pomocy nowoczesnych programów. Pomagają nam one trafniej oceniać, jaka jest aktualna sytuacja SEO danej strony internetowej. Dzięki programom wiemy także, jak dana firma radzi sobie na tle konkurencji.

Indywidualne podejście do Klienta

Każde zlecenie jest dla nas zupełnie nowym zadaniem, do którego podchodzimy w indywidualny sposób. Posiadamy oczywiście gotowe schematy prowadzenia audytów SEO, jednak w każdym przypadku odpowiednio je modyfikujemy, aby nasze działania były jeszcze efektywniejsze.

audyt seo

Bezpłatna wycena

Przygotujemy dla Ciebie ofertę w trzech wariantach

Tworzenie stron

Tworzenie stron

Content marketing

Content marketing

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Public relations

Public relations

Google ads

Google ads

Link building

Link building

Social media

Social media

Buzz marketing

Buzz marketing